Продукція > INTERSIL > X9119TV14Z-2.7
X9119TV14Z-2.7 Intersil
x9119-datasheet
Виробник: Intersil
TSSOP 14/C°/Single Digitally-Controlled (XDCP) Potentiometer X9119
кількість в упаковці: 95 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGTL POT 100KOHM 14TSSOP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±20%, Features: Selectable Address, Packaging: Tube, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 150, Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції X9119TV14Z-2.7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Packaging: Tube
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 150
Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C