X9317WS8IZ-2.7
X9317WS8IZ-2.7 Renesas / Intersil
REN_x9317_DST_20240322.pdf
Виробник: Renesas / Intersil
Digital Potentiometer ICs CMOS XDCP 10KOHM TAPS IND 2 7V 8LD
на замовлення 807 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±20%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: Up/Down (U/D, INC, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 100, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-SOIC, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 400, Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції X9317WS8IZ-2.7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
X9317WS8IZ-2.7 Виробник : Intersil x9317-datasheet CMOS XDCP, 10K OHM, 100 TAPS, IND, 2.7v, 8LD SOIC, PB-FREE X9317
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±20%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 100
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-SOIC
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 400
Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C