X95820UV14IZ-2.7
X95820UV14IZ-2.7 Renesas / Intersil
REN_x95820_DST_20041103-1999453.pdf
Виробник: Renesas / Intersil
Digital Potentiometer ICs DL 256-TAP 50KOHM 2-WIRE INTERFACE
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±20%, Features: Selectable Address, Packaging: Tube, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70, Temperature Coefficient (Typ): ±45ppm/°C, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Packaging: Tube
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70
Temperature Coefficient (Typ): ±45ppm/°C
Number of Circuits: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2755 шт:
Кількість Ціна
X95820UV14IZ-2.7 Виробник : Intersil x95820-datasheet Pb-Free Dual 256-tap 50kohm 2-wire Interface Non-volatile 2. X9582