XB24-DMSIT-250
XB24-DMSIT-250 Digi International
90001500.pdf
Виробник: Digi International
Description: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ RP-SMA
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Modules XBee DigiMesh 2.4GHz 1mW RPSMA ant contr.
Інші пропозиції XB24-DMSIT-250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XB24-DMSIT-250 XB24-DMSIT-250 Виробник : Digi International ds_xbeedigimesh24-30296.pdf RF Modules XBee DigiMesh 2.4GHz 1mW RPSMA ant contr