Продукція > INFINEON > XC164CM8F40FAAKXQMA1
XC164CM8F40FAAKXQMA1 Infineon
xc164cm_ds_v1.4_2007_03.pdf?fileId=db3a304412b407950112b40c0f3c0a1b&ack=t
Виробник: Infineon
на замовлення 12480 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 64KB FLASH, Packaging: Tray, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 6K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C166SV2, Data Converters: A/D 14x8/10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V, Connectivity: CANbus, SPI, UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Number of I/O: 47, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції XC164CM8F40FAAKXQMA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XC164CM8F40FAAKXQMA1 XC164CM8F40FAAKXQMA1 Виробник : Infineon Technologies xc164cm_ds_v1.4_2007_03.pdf MCU 16-bit C166 CISC/DSP/RISC 64KB Flash 2.5V/5V 64-Pin LQFP Tray
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 6K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C166SV2
Data Converters: A/D 14x8/10b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V