Продукція > INFINEON > XC164CS16F40FBBFXUMA1
XC164CS16F40FBBFXUMA1 Infineon
xc164cs-pb.pdf?fileId=db3a304412b407950112b40ae68206b9
Виробник: Infineon
на замовлення 600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C166SV2, Data Converters: A/D 14x8/10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SPI, UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: PG-TQFP-100-5, Part Status: Last Time Buy, Number of I/O: 79, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції XC164CS16F40FBBFXUMA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XC164CS16F40FBBFXUMA1 XC164CS16F40FBBFXUMA1 Виробник : Infineon Technologies xc164cs_16_ds_v2.3_2006_08.pdf MCU 16-bit C166SV2 CISC/DSP/RISC 128KB Flash 2.5V/5V 100-Pin TQFP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SPI, UART/USART
Peripherals: PWM, WDT
Supplier Device Package: PG-TQFP-100-5
Part Status: Last Time Buy
Number of I/O: 79
DigiKey Programmable: Not Verified
XC164CS16F40FBBFXUMA1 Виробник : Infineon Technologies c166sv2um-1109557.pdf 16-bit Microcontrollers - MCU 16-Bit Single-Chip 5V 40MHz Flash