Продукція > AMD > XCAU25P-2SFVB784I
XCAU25P-2SFVB784I
XCAU25P-2SFVB784I AMD
4551890.pdf
Виробник: AMD
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Logikzellen: 308437Logic Cells
Qualifikation: -
Prozesstechnologie: 16nm
Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 304I/O(s)
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: FCBGA
usEccn: 3A991.d
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Geschwindigkeitsklasse: 2
FPGA: SRAM-basiertes FPGA
Anzahl der Pins: 784Pin(s)
Produktpalette: Artix Ultrascale+ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 100°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMD - XCAU25P-2SFVB784I - FPGA, Artix Ultrascale+, 304 I/O, 308437 Logikzellen, Geschwindigkeitsklasse 2, -40-100°C, FCBGA-784, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Logikzellen: 308437Logic Cells, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: 16nm, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 304I/O(s), isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: FCBGA, usEccn: 3A991.d, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: 2, FPGA: SRAM-basiertes FPGA, Anzahl der Pins: 784Pin(s), Produktpalette: Artix Ultrascale+ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 100°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XCAU25P-2SFVB784I XCAU25P-2SFVB784I Виробник : AMD root Description: IC FPGA ARTIXUP 784FBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 784-BFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TJ)
Voltage - Supply: 0.825V ~ 0.876V