XCM414B036D2-G
XCM414B036D2-G Torex Semiconductor Ltd
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-PowerXDFN
Voltage - Output: 3.6V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 2V ~ 26V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: Converter, Wireless Devices
Supplier Device Package: USP-8B10
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerXDFN, Voltage - Output: 3.6V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 2V ~ 26V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: Converter, Wireless Devices, Supplier Device Package: USP-8B10.
Інші пропозиції XCM414B036D2-G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerXDFN
Voltage - Output: 3.6V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 2V ~ 26V