Продукція > MURATA ELECTRONICS > XDCAF21M700MAA00P0
XDCAF21M700MAA00P0
XDCAF21M700MAA00P0 Murata Electronics
SPEC-XDCAF21M700MAA00P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 21.7MH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Insertion Loss: 2dB
Ripple: 1dB
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 1.05 kOhms
Frequency - Center: 21.7 MHz
Bandwidth: 3.75 kHz
Number of Poles: 2
на замовлення 2855 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 21.7MH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Insertion Loss: 2dB, Ripple: 1dB, Height (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Obsolete, Impedance: 1.05 kOhms, Frequency - Center: 21.7 MHz, Bandwidth: 3.75 kHz, Number of Poles: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2dB
Ripple: 1dB
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 1.05 kOhms
Frequency - Center: 21.7 MHz
Bandwidth: 3.75 kHz