Продукція > MURATA ELECTRONICS > XDCAH50M850PHA00P0
XDCAH50M850PHA00P0
XDCAH50M850PHA00P0 Murata Electronics
SPEC-XDCAH50M850PHA00P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MONO XTAL 50.85MHZ 4P 5DB SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Insertion Loss: 5dB
Ripple: 1dB
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Impedance: 560 Ohms
Frequency - Center: 50.85 MHz
Bandwidth: 5 kHz
Number of Poles: 4
на замовлення 2590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONO XTAL 50.85MHZ 4P 5DB SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Insertion Loss: 5dB, Ripple: 1dB, Height (Max): 0.049" (1.25mm), Impedance: 560 Ohms, Frequency - Center: 50.85 MHz, Bandwidth: 5 kHz, Number of Poles: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDCAH50M850PHA00P0 XDCAH50M850PHA00P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XDCAH50M850PHA00P0.pdf Description: MONO XTAL 50.85MHZ 4P 5DB SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 5dB
Ripple: 1dB
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Impedance: 560 Ohms
Frequency - Center: 50.85 MHz
Bandwidth: 5 kHz