XDR-120-12
XDR-120-12 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/10A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/10A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-120-12 XDR-120-12 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/10A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт