XDR-120-48
XDR-120-48 MEAN WELL
XDR-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 48В/2.5A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 20 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 48В/2.5A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 20 шт.
Інші пропозиції XDR-120-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-120-48 XDR-120-48 Виробник : MEAN WELL XDR-120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 48В/2.5A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт