XDR-150E-24
XDR-150E-24 MEAN WELL
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 156W; 24VDC; 6.5A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 156W
Output voltage: 24V DC
Output voltage range: 24...29V DC
Output current: 6.5A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 30x125.2x116mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 91%
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - XDR-150E-24 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, Industrie & Laborausrüstung, 1 Ausgang, 156 W, 24 V, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: XDR-150E Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie & Laborausrüstung, Ausgangsleistung, max.: 156W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-150E-24 XDR-150E-24 Виробник : MEAN WELL Power Supplies - DIN Rail Mount 124.8W-156W 24V 5.2-6.5A Slim Width OVC III
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XDR-150E-24 XDR-150E-24 Виробник : MEAN WELL 4530893.pdf Description: MEAN WELL - XDR-150E-24 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, Industrie & Laborausrüstung, 1 Ausgang, 156 W, 24 V
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: XDR-150E Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie & Laborausrüstung
Ausgangsleistung, max.: 156W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
XDR-150E-24 XDR-150E-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. xdr150espec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.5A 156W
на замовлення 2 шт:
на замовлення 2 шт:
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
XDR-150E-24 XDR-150E-24 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 156W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24В/6.5A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XDR-150E-24 XDR-150E-24 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 156W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24В/6.5A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт