XDR-240-12
XDR-240-12 MEAN WELL
XDR-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 240W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/20A, розміри 40х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 16 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 240W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/20A, розміри 40х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 16 шт.
Інші пропозиції XDR-240-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-240-12 XDR-240-12 Виробник : MEAN WELL XDR-240-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/20A, розміри 40х125.2х116 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт