XDR-480-12
XDR-480-12 MEAN WELL
XDR-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 360W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/30A, розміри 48х125.2х125 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 12 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 360W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/30A, розміри 48х125.2х125 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 12 шт.
Інші пропозиції XDR-480-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-480-12 XDR-480-12 Виробник : MEAN WELL XDR-480-spec.pdf AC/DC, 360W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 12В/30A, розміри 48х125.2х125 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт