XDR-480-24
XDR-480-24 MEAN WELL
XDR-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 480W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 24В/20A, розміри 48х125.2х125 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 12 шт
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 40A; 85÷305VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 480W, Output voltage: 24V DC, Output current: 40A, Supply voltage: 80...431V DC; 85...305V AC, Electrical connection: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 48x125.2x125mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -40...85°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 95.5%, Manufacturer series: XDR-480, Output voltage range: 24...29V DC, Additional functions: active PFC; Modbus; remote ON/OFF control.
Інші пропозиції XDR-480-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-480-24 XDR-480-24 Виробник : MEAN WELL XDR-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 24В/20A, розміри 48х125.2х125 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 12 шт
товару немає в наявності
XDR-480-24 XDR-480-24 Виробник : MEAN WELL Power Supplies - DIN Rail Mount 480W 24V 0-20A 85-305Vac Screw Terminal, Slim 30mm casing, 200% Peak Power, ITE 62368-1, Industrial 61558-1/-2-16, 61010, Marine DNV, SEMI47, HazLoc approved
XDR-480-24 Виробник : MEAN WELL Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 40A; 85÷305VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 480W
Output voltage: 24V DC
Output current: 40A
Supply voltage: 80...431V DC; 85...305V AC
Electrical connection: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 48x125.2x125mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -40...85°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 95.5%