XDR-75E-48
XDR-75E-48 MEAN WELL
XDR-75E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 76.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48В/1.6A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 24 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 76.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48В/1.6A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-75E-48 XDR-75E-48 Виробник : MEAN WELL XDR-75E-spec.pdf AC/DC, 76.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48В/1.6A, розміри 30х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 24 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
XDR-75E-48 XDR-75E-48 Виробник : MEAN WELL DIN Rail Power Supplies 76.8W 48V 1.6A Slim Width OVC III