XDR-960-24
XDR-960-24 MEAN WELL
XDR-960-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 960W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х132 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 960W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х132 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції XDR-960-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-960-24 XDR-960-24 Виробник : MEAN WELL XDR-960-spec.pdf AC/DC, 960W, Вхід: 85-305VAC/80-431VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х132 мм, -40...+85 С, PF>0.95, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт