XDR-960E-24
XDR-960E-24 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - DIN Rail Mount 960W 24V 40A Slim Width OVC III
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-960E-24 XDR-960E-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. xdr960espec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 40A 960W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
XDR-960E-24 XDR-960E-24 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
XDR-960E-24 XDR-960E-24 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 24В/40A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт