XDR-960E-36
XDR-960E-36 Mean-Well USA, Inc.
xdr960espec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 26.6A 957.6W
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
AC/DC, 957.6W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 36В/26.6A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції XDR-960E-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-960E-36 XDR-960E-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. xdr960espec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 26.6A 957.6W
товару немає в наявності
товару немає в наявності
XDR-960E-36 XDR-960E-36 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 957.6W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 36В/26.6A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
XDR-960E-36 XDR-960E-36 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 957.6W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 36В/26.6A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
XDR-960E-36 XDR-960E-36 Виробник : MEAN WELL DIN Rail Power Supplies 957.6W 36V 26.6A Slim Width OVC III