XDR-960E-48
XDR-960E-48 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 48В/20A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 12 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 48В/20A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XDR-960E-48 XDR-960E-48 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 960W, Вхід: 180-264VAC/254.5-370VDC, Вихід: 48В/20A, розміри 96х125.2х116 мм, -40...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 12 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
XDR-960E-48 XDR-960E-48 Виробник : MEAN WELL Power Supplies - DIN Rail Mount 960W 48V 20A Slim Width OVC III
термін постачання 21-30 дні (днів)
XDR-960E-48 XDR-960E-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. xdr960espec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 20A 960W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності