Продукція > OMRON > XF2B314531A
XF2B314531A
XF2B314531A Omron
en-fpc.pdf
Виробник: Omron
Conn FPC Connector SKT 31 POS 0.3mm Solder RA SMD Reel
на замовлення 54963 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FPC 31POS 0.3MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 31, Pitch: 0.012" (0.30mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.083" (2.10mm), Locking Feature: Rotary Lock, Backlock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Contact Material: Copper Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.20mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XF2B314531A XF2B314531A Виробник : Omron en-fpc.pdf Conn FPC Connector SKT 31 POS 0.3mm Solder RA SMD Reel
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
XF2B-3145-31A XF2B-3145-31A Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0001309904-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - XF2B-3145-31A - FFC/FPC-Leiterplattensteckverbinder, 0.3 mm, 31 Kontakt(e), Buchse, XF2B Series
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.2mm
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Federkupferlegierung
Ausführung: Buchse
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 31Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: Oben, unten
Produktpalette: XF2B Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, abgewinkelt
Anzahl der Reihen: 2 Reihen
Rastermaß: 0.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 30
XF2B-3145-31A XF2B-3145-31A Виробник : Omron Electronics en-xf2b-1221355.pdf FFC & FPC Connectors 0.3mm RotaryBacklock Dual 31 Pin w/Adh
на замовлення 556 шт:
XF2B-3145-31A XF2B.pdf
XF2B-3145-31A XF2B-3145-31A Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div XF2B.pdf Description: CONN FPC 31POS 0.3MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 31
Pitch: 0.012" (0.30mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.083" (2.10mm)
Locking Feature: Rotary Lock, Backlock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.20mm