Продукція > OMRON > XF3M-1115-1B-R100
XF3M-1115-1B-R100
XF3M-1115-1B-R100 Omron
en-xf3m_xf2m.pdf
Виробник: Omron
Conn FFC/FPC Connector SKT 11 POS 0.5mm Solder RA SMD Reel
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XF3M11151BR100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-xf3m.pdf Description: CONN FFC FPC 11POS 1.00MM R/A