XFN536100.000000I Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 83mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 83mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції XFN536100.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XFN536100.000000I Виробник : Renesas Electronics Corporation 461171-en.pdf?response-content-disposition=inline%3B%20filename%3D%22REN_XF-Family_DST_20230913.pdf%22&response-content-type=application%2Fpdf&X-Amz-Content-Sha256=UNSIGNED-PAYLOAD&X-Amz-Algorit Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 83mA
Frequency: 100 MHz