XG5N-100-U
XG5N-100-U Omron Electronics Inc-EMC Div
en-xg5n_xg5n-u.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock/Eject Hooks, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled.