Продукція > EVVO > XL1509-3.3-EV
XL1509-3.3-EV
XL1509-3.3-EV EVVO
5272_XL1509-3.3-EV.pdf
Виробник: EVVO
Description: IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 150kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-SOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 3A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 150kHz, Voltage - Input (Max): 40V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-SOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XL1509-3.3-EV XL1509-3.3-EV Виробник : EVVO 5272_XL1509-3.3-EV.pdf Description: IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 150kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-SOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.5V