XL1509-ADJ-EV
5272_XL1509-ADJ-EV.pdf
Код товару: 203390
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Інші мікросхеми
товару немає в наявності
Ціна
XL1509-ADJ-EV XL1509-ADJ-EV Виробник : EVVO 5272_XL1509-ADJ-EV.pdf Description: IC REG BUCK ADJ 3A 8SOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Adjustable
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 150kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 37V
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.23V
на замовлення 2138 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Adjustable
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 150kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 37V
Voltage - Input (Min): 4.5V