XLC-25-12-S
XLC-25-12-S MEAN WELL
XLC-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 25W; 12VDC; 0÷2.1A; 100÷305VAC; OUT: 1
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 25W
Output voltage: 12V DC
Output current: 0...2.1A
Supply voltage: 100...305V AC; 141...400V DC
Body dimensions: 147x40x32mm
Manufacturer series: XLC-25
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...85°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: PFC
Efficiency: 86%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 25W; 12VDC; 0÷2.1A; 100÷305VAC; OUT: 1, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 25W, Output voltage: 12V DC, Output current: 0...2.1A, Supply voltage: 100...305V AC; 141...400V DC, Body dimensions: 147x40x32mm, Manufacturer series: XLC-25, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -25...85°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: PFC, Efficiency: 86%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-25-12-S XLC-25-12-S Виробник : MEAN WELL 4198728.pdf Description: MEAN WELL - XLC-25-12-S - LED-Treiber, mit Zugentlastung, LED-Beleuchtung, 25.2 W, 12 V, 2.1 A, Konstantspannung, 110 V
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2.1A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 110V
Produktpalette: XLC-25 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 25.2W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XLC-25-12-S XLC-25-12-S Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 25.2W 100-305Vac 12V 2.1A CV W/Strain-Relief
на замовлення 16 шт:
XLC-25-12-S Виробник : Mean-Well USA, Inc. XLC-25-12-S
на замовлення 2 шт:
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
XLC-25-12-S XLC-25-12-S Виробник : MEAN WELL AC/DC, 25.2W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 12V/2.1A, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-25-12-S XLC-25-12-S Виробник : MEAN WELL AC/DC, 25.2W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 12V/2.1A, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт