XLC-40-24-S
XLC-40-24-S MEAN WELL
XLC40spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 40.8W 100-305Vac 24V 1.7A CV W/Strain-Relief
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +24V/1.7A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.7A, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-40-24-S XLC-40-24-S Виробник : MEAN WELL XLC40spec.pdf Description: MEAN WELL - XLC-40-24-S - LED-Treiber, mit Zugentlastung, LED-Beleuchtung, 40.8 W, 24 V, 1.7 A, Konstantspannung, 110 V
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.7A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 110V
Produktpalette: XLC-40 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 40.8W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XLC-40-24-S XLC-40-24-S Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLC40spec.pdf Description: O/P +24V/1.7A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.7A
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 17 шт:
XLC-40-24-S XLC-40-24-S Виробник : MEAN WELL XLC40spec.pdf AC/DC, 40.8W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 24V/1.7A, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-40-24-S XLC-40-24-S Виробник : MEAN WELL XLC40spec.pdf AC/DC, 40.8W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 24V/1.7A, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт