XLC-40-H-BS
XLC-40-H-BS MEAN WELL
XLC40spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 0.6-1.4A CP DIP Switch 3in1 Dimming W/Strain-Relief
на замовлення 10 шт:
термін постачання 66-75 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +9~54V600~1400MA, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 9 ~ 54V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-40-H-BS XLC-40-H-BS Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLC40spec.pdf Description: O/P +9~54V600~1400MA
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 9 ~ 54V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XLC-40-H-BS XLC-40-H-BS Виробник : MEAN WELL 4198729.pdf Description: MEAN WELL - XLC-40-H-BS - LED-Treiber, IO einstellbar mit 3-in-1-Dimmung, LED-Beleuchtung, 40 W, 54 V, 1.4 A
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 54V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.4A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 110V
Ausgangsleistung, max.: 40W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 7 шт:
XLC-40-H-BS XLC-40-H-BS Виробник : MEAN WELL XLC40spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 1.05A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С, Io select. by dip-switch and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-40-H-BS XLC-40-H-BS Виробник : MEAN WELL XLC40spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 1.05A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 147x40x32 мм, -25...+90 С, Io select. by dip-switch and 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт