XLC-40-H-KN
XLC-40-H-KN MEAN WELL
XLC-40-KN-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLC-40-H-KN - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 40 W, 54 V, 1.4 A, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85423990
Ausgangsspannung, max.: 54V
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Eingangsspannung, max.: 305VAC
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 40W
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Ausgangsstrom: 1.4A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLC-40-KN Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - XLC-40-H-KN - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 40 W, 54 V, 1.4 A, Konstantleistung, 100 VAC, tariffCode: 85423990, Ausgangsspannung, max.: 54V, LED-Treiber-Modus: Konstantleistung, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Eingangsspannung, max.: 305VAC, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Ausgangsleistung, max.: 40W, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Ausgangsstrom: 1.4A, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, min.: 100VAC, Produktpalette: XLC-40-KN Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-40-H-KN XLC-40-H-KN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=XLC-40-KN LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 600-1400mA Constant Power KNX
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLC-40-H-KN XLC-40-H-KN Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=XLC-40-KN Description: O/P +9~54V600~1400MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.21" L x 1.57" W x 1.26" H (107.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 9 ~ 54V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, UKCA
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 10 шт:
XLC-40-H-KN XLC-40-H-KN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=XLC-40-KN AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-400VDC, Вихід: 0.6A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 107x40x32 мм, -25...+90 С, KNX Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-40-H-KN XLC-40-H-KN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=XLC-40-KN AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-400VDC, Вихід: 0.6A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 107x40x32 мм, -25...+90 С, KNX Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт