Продукція > MEAN WELL > XLC-40-H-MAS
XLC-40-H-MAS
XLC-40-H-MAS MEAN WELL
search.aspx?prod=XLC-40-MA
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 40W 100-305VAC 9-54V 600-1400mA CP with Strain-Relief Matter Wireless Dimming
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +9~54V600~1400MA, Features: OTP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 60V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 305VAC, 400VDC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: NEMA 410, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, 141VDC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції XLC-40-H-MAS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-40-H-MAS XLC-40-H-MAS Виробник : MEAN WELL XLC-40-MA-spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-400VDC, Вихід: 0.6A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 107x40x32 мм, -25...+90 С, Matter Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-40-H-MAS XLC-40-H-MAS Виробник : MEAN WELL XLC-40-MA-spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-400VDC, Вихід: 0.6A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 107x40x32 мм, -25...+90 С, Matter Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-40-H-MAS Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=XLC-40-MA Description: O/P +9~54V600~1400MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.79" L x 1.57" W x 1.26" H (147.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 60V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC, 400VDC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: NEMA 410
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC, 141VDC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV