Продукція > MEAN WELL > XLC-60-12-MA
XLC-60-12-MA
XLC-60-12-MA MEAN WELL
search.aspx?prod=XLC-60-MA
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 60W 100-305VAC 12V 5A CV w/o Strain-Relief Matter Wireless Dimming
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +12V/5A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.35" L x 1.77" W x 1.26" H (136.0mm x 45.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: NEMA 410, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Voltage - Input (Max): 305VAC, 400VDC, Voltage - Input (Min): 100VAC, 155VDC.
Інші пропозиції XLC-60-12-MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-60-12-MA XLC-60-12-MA Виробник : MEAN WELL XLC-60-MA-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-431VDC, Вихід: 12V/5A, розміри 136x45x32 мм, -25...+90 С, Matter Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-60-12-MA XLC-60-12-MA Виробник : MEAN WELL XLC-60-MA-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-431VDC, Вихід: 12V/5A, розміри 136x45x32 мм, -25...+90 С, Matter Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-60-12-MA Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=XLC-60-MA Description: O/P +12V/5A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.35" L x 1.77" W x 1.26" H (136.0mm x 45.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: NEMA 410
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Voltage - Input (Max): 305VAC, 400VDC
Voltage - Input (Min): 100VAC, 155VDC
XLC-60-12-MA Виробник : MEAN WELL XLC-60-MA-spec.pdf Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 60W; 12VDC; 155÷400VDC; XLC-60; OUT: 1
Kind of power supply: LED
Power: 60W
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 155...400V DC
Manufacturer series: XLC-60
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...90°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Power consumption without load: <0.5W