XLC-60-24-B
XLC-60-24-B MEAN WELL USA Inc.
XLC60spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +24V/2.5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.35" L x 1.77" W x 1.26" H (136.0mm x 45.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: O/P +24V/2.5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.35" L x 1.77" W x 1.26" H (136.0mm x 45.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLC-60-24-B XLC-60-24-B Виробник : MEAN WELL XLC60spec.pdf LED Power Supplies 60W 110-305Vac 24V 2.5A CV DIP Switch 3in1 Dimming Terminal Block
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLC-60-24-B XLC-60-24-B Виробник : MEAN WELL 4198730.pdf Description: MEAN WELL - XLC-60-24-B - LED-Treiber, integrierte 3-in-1-Dimmung, LED-Beleuchtung, 60 W, 24 VDC, 2.5 A, Konstantspannung
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2.5A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 110V
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 10 шт:
XLC-60-24-B XLC-60-24-B Виробник : MEAN WELL XLC60spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-431VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 136x45x32 мм, -25...+90 С, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLC-60-24-B XLC-60-24-B Виробник : MEAN WELL XLC60spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-431VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 136x45x32 мм, -25...+90 С, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт