Продукція > MEAN WELL > XLG-100-H-DA2
XLG-100-H-DA2
XLG-100-H-DA2 MEAN WELL
XLG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-100-H-DA2 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 100 W, 56 V, 2.1 A, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 56V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2.1A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLG-100 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 100W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +27~56V 1750~2780MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.51" L x 2.48" W x 1.26" H (140.0mm x 63.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 56V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-100-H-DA2 XLG-100-H-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLG-100-spec.pdf Description: O/P +27~56V 1750~2780MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.51" L x 2.48" W x 1.26" H (140.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
XLG-100-H-DA2 XLG-100-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-100-spec.pdf LED Power Supplies 100W 27-56V 1750-2780mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 13 шт:
XLG-100-H-DA2 XLG-100-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-100-DA2-spec.pdf AC/DC, 100W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 875...2780mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-100-H-DA2 XLG-100-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-100-DA2-spec.pdf AC/DC, 100W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 875...2780mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV