Продукція > MEAN WELL > XLG-150-H-DA2
XLG-150-H-DA2
XLG-150-H-DA2 MEAN WELL
4156829.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-150-H-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 150 W, 56 V, 2.8 A, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 56V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2.8A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLG-150-DA2 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 150W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - XLG-150-H-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 150 W, 56 V, 2.8 A, Konstantleistung, 100 VAC, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 56V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 2.8A, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305VAC, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantleistung, Eingangsspannung, min.: 100VAC, Produktpalette: XLG-150-DA2 Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 150W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-150-H-DA2 XLG-150-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-150-DA2-spec.pdf LED Power Supplies 150W 27-56V 2680-4170mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-150-H-DA2 XLG-150-H-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLG-150-DA2-spec.pdf Description: O/P +27~56V 2.68A~4.17A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.09" L x 2.48" W x 1.40" H (180.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.8A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 12 шт:
XLG-150-H-DA2 XLG-150-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-150-DA2-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1400...4170mA/27...56V, розміри 180x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-150-H-DA2 XLG-150-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-150-DA2-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1400...4170mA/27...56V, розміри 180x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт