XLG-150-M-A
XLG-150-M-A MEAN WELL USA Inc.
XLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 150W LED POWER SUPPLY O/P +60~10
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 60 ~ 107V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Description: 150W LED POWER SUPPLY O/P +60~10, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 60 ~ 107V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-150-M-A XLG-150-M-A Виробник : MEAN WELL XLG-150-spec.pdf LED Power Supplies 150W Constant Power IP67 Io adj w/pot
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-150-M-A XLG-150-M-A Виробник : MEAN WELL XLG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700...2100mA/60...107V, розміри 180x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 16 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
XLG-150-M-A XLG-150-M-A Виробник : MEAN WELL XLG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700...2100mA/60...107V, розміри 180x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 16 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
XLG-150-M-A XLG-150-M-A Виробник : Mean-Well USA, Inc. xlg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 150W Single 5-Pin
товару немає в наявності