Продукція > MEAN WELL > XLG-200-L-DA2
XLG-200-L-DA2
XLG-200-L-DA2 MEAN WELL
XLG-200-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-200-L-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 200 W, 285 V, 700 mA, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 285V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLG-200-DA2 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 200W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: O/P +142~285V 700~1050MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.83" L x 2.48" W x 1.40" H (199.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 142 ~ 285V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-200-L-DA2 XLG-200-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-200-SPEC.PDF LED Power Supplies 200W 142-285V 700-1050mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-200-L-DA2 XLG-200-L-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLG-200-SPEC.PDF Description: O/P +142~285V 700~1050MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.83" L x 2.48" W x 1.40" H (199.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 142 ~ 285V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 16 шт:
XLG-200-L-DA2 XLG-200-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-200-DA2-spec.pdf AC/DC, 200W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350...1050mA/142...285V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-200-L-DA2 XLG-200-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-200-DA2-spec.pdf AC/DC, 200W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350...1050mA/142...285V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт