Продукція > MEAN WELL > XLG-320-L-DA2
XLG-320-L-DA2
XLG-320-L-DA2 MEAN WELL
4156828.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-320-L-DA2 - LED-Treiber, Haushalt & LED-Beleuchtung, 315 W, 300 V, 1.4 A, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 300V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.4A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Ausgangsleistung, max.: 315W
Написати відгук
Description: O/P +150~300V 1.05~1.4A, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Voltage - Output: 150 ~ 300V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 94.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, Size / Dimension: 9.69" L x 3.03" W x 1.56" H (246.0mm x 77.0mm x 39.5mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-320-L-DA2 XLG-320-L-DA2 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=XLG-320-48-ABV LED Power Supplies 315W 150-300V 1050-1400mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-320-L-DA2 XLG-320-L-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=XLG-320-48-ABV Description: O/P +150~300V 1.05~1.4A
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 150 ~ 300V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 94.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
Size / Dimension: 9.69" L x 3.03" W x 1.56" H (246.0mm x 77.0mm x 39.5mm)
на замовлення 9 шт:
XLG-320-L-DA2 XLG-320-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-320-DA2-spec.pdf AC/DC, 315W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500…1400mA/150…300V, розміри 246x77x39.5 мм, -40...+85 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-320-L-DA2 XLG-320-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-320-DA2-spec.pdf AC/DC, 315W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500…1400mA/150…300V, розміри 246x77x39.5 мм, -40...+85 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт