Продукція > MEAN WELL > XLG-50-H-DA2
XLG-50-H-DA2
XLG-50-H-DA2 MEAN WELL
4156831.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-50-H-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 50 W, 56 V, 1.05 A, Konstantleistung, 90 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 56V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.05A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 90VAC
Produktpalette: XLG-50-DA2 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 50W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Написати відгук
Description: LED DRIVER, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.54" L x 2.48" W x 1.18" H (90.0mm x 63.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 56V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, 431VDC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, 127VDC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-50-H-DA2 XLG-50-H-DA2 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 50W 27-56V 900-1400mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 84 шт:
термін постачання 117-126 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-50-H-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: LED DRIVER
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.54" L x 2.48" W x 1.18" H (90.0mm x 63.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC, 431VDC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC, 127VDC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 2 шт:
XLG-50-H-DA2 XLG-50-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-50-DA2-spec.pdf AC/DC, 50W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 500...1400mA/27...56V, розміри 105x63x30 мм, -40...+85 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-50-H-DA2 XLG-50-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-50-DA2-spec.pdf AC/DC, 50W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 500...1400mA/27...56V, розміри 105x63x30 мм, -40...+85 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Termination Style: Wire Leads
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV