XLG-75-24-A
XLG-75-24-A Mean-Well USA, Inc.
xlg-75-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 74.4W Single 5-Pin
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.92" L x 2.48" W x 1.26" H (125.0mm x 63.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.1A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 74 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLG-75-spec.pdf Description: 75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.92" L x 2.48" W x 1.26" H (125.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.1A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 74 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 37 шт:
Кількість Ціна
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf LED Power Supplies 75W 24V 3.1A CP IP67 Io adj w/pot
на замовлення 4 шт:
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : Mean-Well USA, Inc. xlg-75-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 74.4W Single 5-Pin
на замовлення 97 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 107 шт:
на замовлення 44 шт:
Мінімальне замовлення: 5
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : MEAN WELL 2859600.pdf Description: MEAN WELL - XLG-75-24-A - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 74.4 W, 24 VDC, 3.1 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 3.1A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: XLG-75
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 74.4W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf AC/DC, 74.4W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1.55...3.1A/16.8...24V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
XLG-75-24-A XLG-75-24-A Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf AC/DC, 74.4W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1.55...3.1A/16.8...24V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт