XLG-75-H-AB
XLG-75-H-AB MEAN WELL USA Inc.
XLG-75-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.92" L x 2.48" W x 1.26" H (125.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: 75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.92" L x 2.48" W x 1.26" H (125.0mm x 63.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-75-H-AB XLG-75-H-AB Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf LED Power Supplies 27-56V 650-2100mA 75W CP IP67 3in1 Dim
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLG-75-H-AB XLG-75-H-AB Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf Description: MEAN WELL - XLG-75-H-AB - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 75 W, 56 VDC, 1.4 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 56VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.4A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: XLG-75
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 75W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 11 шт:
XLG-75-H-AB XLG-75-H-AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. xlg-75-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 75W Single 7-Pin
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
XLG-75-H-AB XLG-75-H-AB Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf AC/DC, 75W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 650...2100mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
XLG-75-H-AB XLG-75-H-AB Виробник : MEAN WELL XLG-75-spec.pdf AC/DC, 75W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 650...2100mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт