XLG-75-H-DA2
XLG-75-H-DA2 MEAN WELL USA Inc.
XLG-75-DA2-spec_2023-05-04-103842_fnip.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +27~56V 650~2100MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 5.51" L x 2.48" W x 1.26" H (140.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Description: O/P +27~56V 650~2100MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 5.51" L x 2.48" W x 1.26" H (140.0mm x 63.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 56V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-75-H-DA2 XLG-75-H-DA2 Виробник : MEAN WELL 4156832.pdf Description: MEAN WELL - XLG-75-H-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 75.6 W, 56 V, 1.4 A, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 56V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.4A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLG-75-DA2 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 75.6W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
XLG-75-H-DA2 XLG-75-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec_2023-05-04-103842_fnip.pdf LED Power Supplies 74.9W 53-107V 350-1050mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 28 шт:
XLG-75-H-DA2 XLG-75-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec.pdf AC/DC, 75.6W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700...2100mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-75-H-DA2 XLG-75-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec.pdf AC/DC, 75.6W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700...2100mA/27...56V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт