Продукція > MEAN WELL > XLG-75-L-DA2
XLG-75-L-DA2
XLG-75-L-DA2 MEAN WELL
4156832.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - XLG-75-L-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 74.9 W, 107 V, 700 mA, Konstantleistung, 100 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 107V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: XLG-75-DA2 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 74.9W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - XLG-75-L-DA2 - LED-Treiber, DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 74.9 W, 107 V, 700 mA, Konstantleistung, 100 VAC, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 107V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 700mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305VAC, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantleistung, Eingangsspannung, min.: 100VAC, Produktpalette: XLG-75-DA2 Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 74.9W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLG-75-L-DA2 XLG-75-L-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLG-75-DA2-spec_2023-05-04-103842_fnip.pdf Description: O/P +53~107V 350~1050MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 5.51" L x 2.48" W x 1.26" H (140.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 53 ~ 107V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
XLG-75-L-DA2 XLG-75-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec_2023-05-04-103842_fnip.pdf LED Power Supplies 75.6W 27-56V 700-2100mA CP DALI-2 IP67
на замовлення 33 шт:
XLG-75-L-DA2 XLG-75-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec.pdf AC/DC, 74.9W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350...1050mA/53...107V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLG-75-L-DA2 XLG-75-L-DA2 Виробник : MEAN WELL XLG-75-DA2-spec.pdf AC/DC, 74.9W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350...1050mA/53...107V, розміри 140x63x32 мм, -40...+90 С, IP67, Io adj. and DALI-2 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт