Продукція > IDT > XLH335019.200000I
XLH335019.200000I IDT
IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 19.2 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
Написати відгук