XLL335250.000000I
XLL335250.000000I Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 250 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук