Продукція > IDT > XLL335859.000000I
XLL335859.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 859 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
Написати відгук
Інші пропозиції XLL335859.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335859.000000I XLL335859.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 859 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm