XLL526150.000000I
XLL526150.000000I Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 150 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL526150.000000I Виробник : IDT IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf Standard Clock Oscillators 150 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm