Продукція > IDT > XLL526397.000000I
XLL526397.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 397 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
Написати відгук