Продукція > IDT > XLL528212.500000X
XLL528212.500000X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 212.5 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm
Написати відгук
Інші пропозиції XLL528212.500000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL528212.500000X XLL528212.500000X Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 212.5 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm